GAListener ile Vote Ödülü Verme

"Votifier bağlantısını yaptım herşey çalışıyor peki nasıl ödül vereceğim?" dediğinizi duyar gibiyim. Hadi hep birlikte bu sorunu da çözelim, Talimatları uygula ve sorunu çöz!

GAListener nedir?

GAListener plugini, oylama yapıldığı zaman votifierden veri alarak oyuncuya ödül verir. Böylece oy kullanan oyuncularınızı sürekli kullanmaları için ödüllendirmiş olursunuz!

GAListener nasıl kurulur?

  1. GAListener pluginini indirerek(indirmek için tıkla) plugins klasörünüün içersine kuruyoruz.

  2. Ardından sunucuyu başlatıyoruz ve plugins klasöründe GAListener adında bir klasör oluşmuş olucakdır. Eklenti sunucumuza

Ödül nasıl ayarlanır?

  1. plugins klasörünün içersindeki GAListener adındaki dosyaya giriyoruz.

  2. GAListener adlı dosyasın içersindeki confing.yml ye giriyoruz.

  3. Üstte bulunan services: kısmından (örnekdeki gibi) ödülleri ayarlıyoruz.

services:
default:
broadcast: '{GREEN}{username} {GOLD}Adli Oyuncu {AQUA} Oy Verdiği için {GREEN}, 64 kumtası , 32 zumrut cevherı ve 16 kuvars cevheri kazandı{GREEN}.'
playermessage: '{GREEN}Bize {AQUA}{service} {GREEN} Uzerinden Oy Verdin!'
commands:
- '/give {username} 153 16'
- '/give {username} 129 32'
- '/give {username} 179 64'

broadcast: kısmı oyuncu oy verdiği zaman sohbete duyuru olarak gidecek olan mesajdır. playermessage: kısmı oyuncu oy verdiği zaman oyuncuya gidicek olan mesajdır. commands kısmı oyuncu oy kullandığı zaman konsıolun gireceği komutların ayarlandığı yerdir. Ödüller bu kısımdan komut ile ayarlanır.

Bu eklentiyi kullanmadan önce Votifier bağlantısı yapmanız gerekiyor. Aksi halde eklenti çalışmaz. Bu eklenti votifier ile bağlantılı bir şekilde çalışmaktadır.

GAListener eklentisinin en stabil çalışan sürümü 1.3.1 sürümüdür. Eklentinin daha sağlıklı çalışması için 1.3.1 sürümünü kullanmalısınız. indirmek için tıklayın!

Hala yardıma ihtiyacın varsa discord sunucumuza gelip destek ekibimizden destek alabilirsiniz. Discord sunucumuza katılmak için tıkla!